Matrace,ergonomické matrace,kvalitní matrace - Studio zdravého spánku


Matrace HG style

Matrace firmy HG Style patří mezi nejkvalitnější na našem trhu a v mnohých ohledech vysoce převyšují současnou tuzemskou konkurenci. Tyto matrace kladou důraz na ortopedický charakter, vysokou kvalitu, ekologickou a zdravotní nezávadnost. Každá matrace z našeho sortimentu má výborné ortopedické vlastnosti a dlouhou životnost. Zákazníci si dnes již uvědomují, že ušetřené peníze za levnou matraci se z dlouhodobého hlediska stávají ztrátou vzhledem k její nízké životnosti.

Kvalitní, ergonomické, ortopedické matrace

Ortopedické vlastnosti udržují optimální polohu páteře během spánku a ležení. Tím výrazně zlepšují zdravotní stav osob s bolestmi a nemocemi páteře. Ortopedické matrace působí jako prevence vzniku chorob páteře, neboť páteř v době spánku odpočívá a má možnost regenerace. Ortopedické vlastnosti našich matrací jsou dány jejich konstrukcí. Ortopedické matrace

Nosnost matrací udává maximální váhu zákazníka, při které jsou garantované ortopedické vlastnosti matrace po dobu její životnosti.

Životnost matrací udává dobu po kterou si matrace zachovává svůj ortopedický charakter. Materiál použitý na jádro matrace ztrácí vlivem okolního prostředí své původní vlastnosti. Nejrychleji stárne latex (kvalitní i nekvalitní stejně), který oxiduje, tvrdne a drolí se. Životnost latexových matrací je 10 let. Studená pěna má mnohem delší dobu životnosti. Životnost u ní je 15 let.


Kvalitní, ergonomické, ortopedické matrace

Matrace Gumotex