Kvalitní dřevěné postele, kované postele a zahradní nábytek, ložnice, nábytek - Studio zdravého spánku


Nabízíme kvalitní postele od renomovaných výrobců jako jsou HLOBIL, DARRE, IRON ART, TUSCULUM a MIREAL. Všechny tyto postele vynikají vysokou kvalitou použitých materiálů a zpracování. Výrábějí se v různých rozměrech. Kupujete postel? Pak potřebujete i kvalitní rošt a matraci. Vyberte si z našeho sortimentu.


Postele, nábytek, ložnice

Dřevěné postele - Hlobil

Ucelená kolekce nábytku Hlobil v sobě zahrnuje klasické nízké postele, patrové postele pevné, patrové postele rozkládací, manželské postele, postele s vysokým i s nízkým čelem. Jako výrobní materiál používá masív - smrk, bor, buk, dub a olši. Povrch postelí je upraven polyuretanovým lakem.


Postele, nábytek, ložnice

Kované postele a zahradní nábytek - Iron Art

Díky své nadčasovosti, univerzálnosti a originálnímu designu jsou kovové postele v současnosti velmi oblíbeným artiklem u všech věkových skupin. V naší nabídce najdete mnoho typů, designů a dalších doplňků. Všechny postele jsou vyrobeny z masivní oceli a doplněny kovanými a dekorativními prvky. Typická je stoprocentní kvalita a neotřelý design. Postele se skládají z pěti částí, které jsou spojeny dvanácti šrouby, což zaručuje naprostou stabilitu a pevnost.


Postele Iron Art

Dřevěné postele - Darre


Postele DARRE

Dřevěné postele - Mireal


Postele TUSCULUM

Dřevěné postele - TUSCULUM


Postele Gazel

Dřevěné postele - GAZEL


Postele ROALholz

Dřevěné postele - ROALholz


    Postele Domestav

    Smrkové postele - Domestav