Kvalitní přikrývky, polštáře - Studio zdravého spánku


Polštáře a přikrývky CLIVIE

Prošívané přikrývky, podložky, polštáře různých velikostí a v neposlední řadě též přikrývky a polštáře pro děti. Svým materiálovým složením a finální úpravou umožňuje prát výrobky až do teploty 95°C, čímž je zaručena úplná likvidace roztočů a 100% hygiena lůžka. Polštáře,přikrývky CLIVIE Sušení je možné při běžné teplotě do 60°C. Díky těmto vlastnostem jsou soupravy předurčeny k využití nejen v domácnosti, ale i ve veřejném sektoru (hotely, nemocnice apod.)


Výrobky řady Clivie zvláště vhodné pro osoby trpící přecitlivělostí organismu, tzv. alergiky. Vysoká kvalita jednotlivých výrobků je potvrzena řadou atestů renomovaných zkušeben.


Micro STOP

Na přikrývky a polštáře Micro STOP je hlavní důraz kladen na dosažení maximální ochrany uživatelů proti bakteriím a roztočům.

Jsou proto určeny zejména všem osobám trpícím alergickými reakcemi na mikrobiální alergeny, nicméně velmi vhodné jsou i pro spotřebitele, kteří dbají o udržování biologicky nezávadného prostředí pro své spaní.Harmonie

Polštáře,přikrývky Harmonie

Kolekce je tvořena přikrývkami, podložkami a polštáři, plněnými značkovým, velmi kvalitním dutým silikonizovaným vláknem od irské firmy Wellman. Polštáře jsou plněny polyesterovými kuličkami, tzv. umělým peřím. Jako povrchový materiál je používána vysoce kvalitní 100% bavlněná látka francouzské výroby. Přikrývky jsou vyráběny ve dvou provedeních.


  • MONO - jednoduchá přikrývka
  • DUO - tvořená dvěmi k sobě přišitými přikrývkami, vzduchová mezera mezi dvěma přikrývkami udržuje teplo, zaručuje vysokou hřejivost. Jedná se o velmi teplou přikrývku, určenou pro zimní měsíce.